průvodci nastavením

vyberte si průvodce a začněte.

MeMail je kompatibilní s většinou operačních systémů a e-mailových aplikací, včetně Microsoft Outlook, Apple Mail, Gmail a dalších. Synchronizovat lze celou schránku včetně kontaktů, kalendářů, poznámek a dalších položek.

MeMail je kompatibilní s většinou operačních systémů a e-mailových aplikací, včetně aplikací Microsoft Outlook, Apple Mail, Gmail a dalších. Synchronizovat lze celou vaši poštovní schránku včetně kontaktů, kalendářů, poznámek a dalších. Všechny ostatní informace naleznete v průvodci nastavením POP, IMAP a SMTP.

  • Při nastavování e-mailového účtu
  • 1. Jako typ e-mailu vyberte "Exchange "
  • 2. Zadejte e-mailovou adresu příchozí pošty (např. mike@memail.com)
  • 3. Zadejte své heslo k příchozí poště
  • 4. Pohodlně se usaďte a nechte naše servery, aby se postaraly o vše ostatní.

Všechny servery MeMail jsou nastaveny s automatickým zjišťováním nastavení, které popisuje společnost Microsoft na tomto článku: Služba Autodiscover v serveru Exchange Server. To znamená, že u všech hlavních e-mailových aplikací (včetně aplikace Outlook pro Windows, macOS, iOS a Android, Apple Mail pro macOS a iOS, Android Mail, Thunderbird, Blackberry Inbox a všech ostatních e-mailových aplikací kompatibilních s EWS) stačí zadat e-mail a heslo, aby aplikace automaticky vytáhla z našich serverů všechna nastavení, včetně adres serverů, typu šifrování, čísel portů atd.

pokračujte, vytvořte si e-mailovou adresu níže!

Díky tisícům možností a cenám od 0.00/měsíc* si jistě vyberete e-mailovou adresu, která vyjádří vaši osobnost.

*Všechny ceny včetně % DPH podle domovské země

ZPĚT NA VRCHOL